aboutus

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: CBFI
No. Çalışanları: 101~300 people
Yıllık satış: $10 Million-US$50 Million
Yıl kurulan: 2004
İhracat p.c: 80% - 90%
Product Range: Ice Machine & Cold Room
Location: Guangdong,China(Mainland)
BRANCH OFFICE: Philippines, Malaysia
Hakkımızda
Giriş

Guangzhou Icesource Co., Ltd. (trademark CBFI), a pioneer in the large-scale freon refrigeration and ice making equipment industry, a large ice plant and cold storage engineering solution service provider, is an innovative and entrepreneurial high-tech enterprise that integrates research, design, manufacture, sales, and after-sales service of a large-scale edible ice making equipment, large-scale industrial ice making equipment, high-end commercial ice maker, complete ice making system and small and large cold storage project. Guangzhou Icesource Co, Ltd (CBFI markası), büyük ölçekli freon soğutma ve buz yapma ekipmanları endüstrisinde bir öncü, büyük bir buz fabrikası ve soğuk hava depo mühendisliği çözüm servis sağlayıcısı, yenilikçi ve girişimci bir yüksek teknoloji kuruluşudur. araştırma, tasarım, üretim, satış ve satış sonrası servis büyük ölçekli yenilebilir buz yapma ekipmanları, büyük ölçekli endüstriyel buz yapma ekipmanları, high-end ticari buz makinesi, komple buz yapma sistemi ve küçük ve büyük soğuk depolama projesi. The main products are various kinds of ice making machine(direct-cooling block ice machine, block ice machine, tube ice machine, cube ice machine, flake ice machine, plate ice machine, pure ice machine and fully automated ice plant). Ana ürünleri çeşitli buz yapma makinesi (doğrudan soğutma blok buz makinesi, blok buz makinesi, tüp buz makinesi, küp buz makinesi, yaprak buz makinesi, plaka buz makinesi, saf buz makinesi ve tam otomatik buz tesisi). Products are widely used in food, fishery, retail, fruits and vegetables, aquatic products, chemicals, medical, construction, minerals and other fields for cooling, storage and preservation. Ürünler gıda, balıkçılık, perakende, meyve ve sebzeler, su ürünleri, kimyasallar, tıbbi, inşaat, mineraller ve soğutma, depolama ve koruma için diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Çin Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD şirket Profili 0

 

 

CBFI Fabrikası

Çin Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD şirket Profili 1

 

Şirketimiz

 

Çin Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD şirket Profili 2

 

Çin Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD şirket Profili 3

 

Bizim ofisimiz

 

Çin Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD şirket Profili 4

 

Soğuk Oda Sergi Salonu

 

Çin Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD şirket Profili 5

 

Üretim hattı

 

Çin Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD şirket Profili 6

 

Otomatik Paketleme Buz Makinesi Testi

 

Çin Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD şirket Profili 7

 

Atölye Ekipmanları

 

Çin Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD şirket Profili 8

 

İkinci Çalıştay

 

Çin Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD şirket Profili 9

 

Fabrikamız

 

CBFI Kalite Yönetimi Bölümü

 

CBFI Kalite Yönetimi Bölümü is an important control method for processing quality. işleme kalitesi için önemli bir kontrol yöntemidir. It equipped with the most advanced inspection equipments The professional control devices,it can provide accurate reference data to choose the most suitable material and accessories, which also effectively control parts quality. En gelişmiş kontrol ekipmanları ile donatılmıştır Profesyonel kontrol cihazları, parça kalitesini etkili bir şekilde kontrol eden en uygun malzeme ve aksesuarları seçmek için doğru referans verileri sağlayabilir. Besides, it also provides digital information for engineers and quality controller to determine feasibility for spare parts after processing. Ayrıca, işlendikten sonra yedek parçaların fizibilitesini belirlemek için mühendislere ve kalite kontrolöre dijital bilgi sağlar.

 

Bu kalite kontrolün işlenmesidir.

 

Chooing steady quality supplier. Istikrarlı kalite tedarikçi seçimi. After purchasing raw material, duing testing if it is proved well, then we will arrange these eligible matrial that come into warehouse. Hammadde satın aldıktan sonra, eğer kanıtlanmışsa, duing testi, depoya gelen bu uygun materyali düzenleyeceğiz.

 

When the machine finish fixing and come into testing working conditon. Makine sabitlemeyi bitirdiğinde ve çalışma koşullarını test ettiğinde. Every worker will be responsible for their equipment. Her işçi kendi ekipmanından sorumlu olacaktır. They will give out fact testing date and results.After proving testing date is accord with delivery standard. Test tarihi ve sonuçlarını verecektir. Test tarihini kanıtladıktan sonra teslimat standardına uygundur. Then Sonra CBFI Kalite Yönetim Departmanı paketleme departmanına gidip temizlik ve paketleme için bekleyen bu ekipmanlara izin verecektir.

 

Teslimattan önce, CBFI Quality Management Department should check all mark and packing conditon. CBFI Kalite Yönetim Departmanı tüm marka ve paketleme koşullarını kontrol etmelidir. If it is prove it is Eğer ispatlarsa accord with exporting standard and customer's requirement. ihracat standart ve müşteri ihtiyacına uygun. Then they will allow these equipment come into fininshed product area. Daha sonra bu ekipmanın ince ürün alanına girmesine izin verecekler.

 

Elbette CBFI Kalite Yönetimi Departmanı, ürün kalitesinden emin olmak için her üretim aşaması için numune testi yapma hakkına sahiptir.

 

CBFI means Customer Benefits From Icesource. CBFI, Müşteri'nin Kaynaktan Yararlanması anlamına gelir. We will take care of product quality. Ürün kalitesiyle ilgileneceğiz.

Geçmiş

2.001,10

Kurucu Yang Hongbo ve Zhang Shaozhi, Vista Soğutma Araştırma Laboratuvarı'nı kurdular ve enerji tasarrufu ve çevre koruma kavramlarını ortaya koydular. Almanya'da BUCO şirketi ile birlikte çalışan ve teknik değişimine sahip olan şirket, Çin'deki enerji tasarrufu ve çevre koruma buz macini projesinin ilk projesini başlattı. Bu, büyük buz levha makinesinin teknolojik gelişmesi anlamına geliyor.

2002,2

Vista Soğutma Araştırma Laboratuvarı, Almanya'daki BUCO firmasından plaka tipi ısı eşanjörünün deney modelini tanıttı.

2002,4

Buz plaka makinesinin ilk test makinesi tamamlandı, Düz duvar kaydırma sıvı dosyası ısı transferi deneyi yapmaya başladı.

2.002,11

Deneysel verilere göre, şirket, buz deneyi toplamak için çok döngülü soğutma ve tek döngülü ısıyı benimseyen model makineyi düzeltir ve reforme eder. Makineyi durdurmadan 1000 defa durma buz deneyini yaptık.

2003,3

Çin'deki ilk 10 tonluk buz plaka makinesi HYH1, dünyaya geldi. Ailenin desteğine teşekkür etmek için, makine fuhu Yang Hongbo'nun karısı -Haoyan Feng'in adını almıştır. Aynı yıl, bu makine performans testi için ulusal teknik inceleme merkezine gönderildi. Ulusal standartta, makine 1 ton buz üretirken 55kw maliyeti; buz flake makinesi ile karşılaştırıldığında% 45 elektrik enerjisi tasarrufu sağladı.Şirket aynı yıl bir patent başvurusunda bulundu ve 2006 yılında patent sertifikasını aldı. Düz duvar kaydırma sıvı filmi ısı transferi ve çoklu döngü teknolojisinin olgunluğunu işaret etti. buz toplamak için tek döngülü ısı.

2004,8

Kurucuları Yang Hongbo ve Zhang Shaozhi Guangzhou Vista Elektromekanik Ekipman Co, LTD, buz makinesi üretim ve satış başladı. Ana ürünleri buz makinesi, buz plaka makinesi ve buz blok makinesi vardı. Düz teknoloji scroll sıvı ısı transferi ve buz teknolojisi uygulamalarını toplamak için çok döngülü ve tek döngülü ısı ile ilgili derinlemesine teknoloji araştırması sayesinde, şirket büyük yenilebilir buz makinesi ve düşük sıcaklıklı soğutma suyu ünitesinin deney araştırmasına başladı.

2005,6

Günlük 3 tonluk büyük yenilebilir buz küpü makinesi CV3000 denemesi başarılı oldu (ayrıca dünyanın ilk büyük buz küpü makinesi) ve bu makine performans testi için ulusal teknik inceleme merkezine gönderildi. Ulusal standartta, bu makinenin güç tüketimi 1 ton buz üretirken 82kw, küçük yenebilir buz makinesi maliyeti 160kw, ürün 1 ton buz olduğunda% 51.2 elektrik tasarrufu sağlar. Kapalı tip su sirkülasyon sistemi benimsendi, 1 ton buz üretirken 12 tonluk soğutma kulesi kuruyor. İlk makine Guangzhou ünlü kurumsal-Guangzhou Huang Zhenglong bitkisel Çay Gıda A.Ş. satıldı.Aynı yıl, büyük yenilebilir buz küpü makine üretim hattı kuruldu.

2006.4

Çin'de ilk ultra düşük sıcaklık su soğutma ünitesi-VDS10 deneyi başarılı oldu, doğrudan evporasyon genişleme ve çok döngülü soğutma teknolojisi ve buz teknolojisi toplamak için tek döngü ısı benimsedi; ayrıca 0.5 santigrat derece düşük sıcaklıkta soğutma suyu sağladı. Şirket, her çalışma sürecini sıkı bir şekilde kontrol ettiği için, ilk önce kalite ilkesine bağlı kalınarak, araştırma kavramına uygun olarak enerji tasarrufu ve çevre koruma teknolojisinin geliştirilmesi. Hong Kong-yatırım şirketi, ekipman standardı Hong Kong Jiadun Ekmek Şirketi Yangzhou Fabrikası'nda son derece katı olan ilk müşteri oldu, Düşük sıcaklıklı soğutma suyunun koleksiyonunu işaretledi, yeni bir yüksek verimli enerji tasarrufu ve çevre koruma süresine girdi. Aynı yıl, şirket büyük blok buz macine üretim hattı (Full-Freon soğutma) kurdu

2007.10

Guangzhou Vista Soğutma Equipment Co, LTD. Panyu Şubesi kuruldu. Aynı yıl şirket, büyük buz küpü makinesinin icadı için başvuruda bulundu ve 2009 yılının Ekim ayında patent sertifikasyonu alındı. Şirket ayrıca büyük buz tüpü makinesinin araştırma ve geliştirilmesine de başladı.

2008.2

Şirket, yenilenebilir buzlu 24 rekabet alanından gelen sporculara, Olimpiyatların tedarikçisi oldu.

2008.5

Günlük ilk 5 tonluk buz tüpü makinesi başarıyla geliştirildi ve performans testi için ulusal teknik inceleme merkezine (Guangzhou) gönderildi. Ulusal standartta, 1 ton buz üretirken, bu makinenin güç tüketimi 81.3kw'dir.

2009.

Şirket, Çin'in her ilinde buz fabrikası için en büyük tedarikçi haline gelmiştir. Firmamız, ürünleri satın almak isteyen müşterilere QS'yi geçmek zorundadır, aynı zamanda su sağlamak ve buz sağlığını sağlamak için RO su arıtma tesis ekipmanlarını benimser Ulusal sağlık standardını karşılamak için. Bu arada, Çin'deki sıhhi buz sahasını geliştirdi.

2009.

Günlük ilk 20 tonluk buz tüpü makinesi geliştirildi. Bu arada, şirketimiz 16mm, 22mm, 28mm ve 35mm'de buz diamterli farklı makine çeşitlerimizi geliştirdi; Buz tüpü makine serisini zenginleştirdi. Buz düşürme teknolojisi için özel düşük basınçlı ısı kaynağı yavaş yavaş olgunlaşır ve buz makinesinin uzun süreli etkili çalışmasını sağlayan buzun donmasına neden olan kompresöre dönen sıvıyı önler.

2010.3

Guangzhou Vista Elektromekanik Equipment Co, LTD, profesyonellik yansıtmak amacıyla, Guangzhou Icesource Soğutma Equipment Co, LTD.Meanwhile, Icesource (Malezya) Co, LTD, denizaşırı şube temeli kuruldu, sistem kuruldu kurulan satış, montaj depolama, kompresör algılama ve 360 ​​derece satış sonrası servis.

2010,5

Şirket büyük eidlbe buz küpü makinesi CV5000 ile Şangay Dünya Fuarı'nın origanizer sağlar.

2010,8

İlk tuzlu olmayan su torbası buz makinesi başarıyla test edildi ve performans testi için ulusal teknik inceleme merkezine (Guangzhou) gönderildi. Ulusal standartta, 1 ton buz üretirken bu makine maliyeti 73.2kw. Bu tür makineler alınbe torba buz üretebilir.

2010,8

Şirket, Güney Çin Üniversitesi ile lisansüstü soğutma araştırma laboratuarı kurdu ve Güney Çin Üniversitesi'nin soğutma ana öğrencilerine yönelik deney tabanlı ve uygulama tabanıydı.

2011,3

Yüksek verimli alüminyum panel evaporatör kabul edilen ilk tam otomatik buz bloğu makinesi başarıyla test edildi ve performans testi için ulusal teknik inceleme merkezine (Guangzhou) gönderildi. Ulusal standartta, 1 ton buz üretirken bu makinenin maliyeti 65,7kw. Bu tür makineler, edilbe blok buz üretebilir.

2012,8

Dünyanın ilk 100 ton blok buz ağırlığı ile 100kgs büyük buz bloğu makine üretim hattı, soğutucu olarak Freon R507a kabul Tawau, Malezya başarıyla test edildi. Soğutucunun büyük blok makinesinde başarılı bir şekilde uygulandığından, Amonyak yerine Freon'u işaret etti. Bu, buz fabrikası ortamını iyileştirir (Amonyak sistemi çalışma sırasında amonyak verir, bu nedenle çalışma alanında çok fazla uyarıcı gaz bulunur), mucizevi aklımıza doğrudan zarar verir) ve amonyakla insanların zarar görmesini ve zarar görmesini önler. sızıntıları.

2013,4

Buzdolabında Freon R507a'yı benimseyen 50kgs büyük buz blok makinesi üretim hattı ile dünyanın ikinci ikinci 60 tonu, Tawau, Malezya'da başarılı bir şekilde test edildi.

Hizmet

CBFI, şirket logosu olarak, Icesource'tan Müşterilerin Faydalarını ölçer.

Çok önemli bir yere hizmet verdik ve müşteri işinin CBFI'nin gelişimi ile yakından ilgili olduğunu biliyoruz.

Satış sonrası servis

1 our Ürünümüz için bir yıl ücretsiz garanti veriyoruz. Zaman garantisinde, insan faktörlerinin neden olmadığı ekipman arızaları ve hasarları için ücretsiz servis sağlayacağız. Telefon aldıktan veya yazılı bildirim aldıktan sonra hizmet vereceğiz. Ancak, uygunsuz kullanımın neden olduğu servis ücretleri, müşterilerin kendileri tarafından karşılanacaktır.
2 warranty Garanti dışında, yedek parça ve bakım hizmeti de ödenebilir.
3 tim Biz de zamanında ve etkili problem çözme mekanizmasına sahibiz. Ekipmanlarımızda herhangi bir arıza meydana geldiğinde, 48 saat içinde yanıt vereceğiz ve kullanımın bildirimini aldıktan sonra 72 saat içinde sahada çözeceğiz.
4 equipment Teknisyenleri, ekipmanın müşterinin sahasına geldikten sonra sahada kurulum ve devreye alma konusunda rehberlik edeceğiz ve müşterinin ihtiyacı olduğunda ekipman operatörleri için eğitim sunacağız. 2016 yılına kadar, müşterinin sorununu çözmek ve çözmek için 50'den fazla ülkeye teknisyen gönderdik.

Uluslararası mühendislik hizmeti
yeni proje kurulumu ve servis bakımı
Bayan Emily Yan 86-13660478497
Email: emily@icemakerchina.com

Mühendislik hizmeti

Satış sonrası hizmet için Nesne: kalite ve müşteri ilk, sürekli tüm müşteriler için zamanında ve kapsamlı satış sonrası servis sağlamak.

Ekibimiz

Bu şirket organizasyon yapımız

Yıllık özet toplantısı: Hepimiz toplantıda, geçmişi özetlemek ve geleceğe bakmak için partizat oluşturuyoruz.

Nijerya şubesinin şovunda, buzumuz müşterilerin kalplerine dokundu.

Çin Kanton Fuarı'nda, bu bize ait bir dünyadır "Üretimi özenle, tüm kalbiyle hizmet" 'bizim kelimemizdir.

Müşterinin gülüşü en tatmin edici cevabımızdır: Her zaman "İnsan odaklı, hizmet odaklı" kavramına bağlıyız.

Ürün ve aktif araştırma ve geliştirme grubumuz var.

Her ay sabit dönemde eğitilen profesyonel beceri bilgisini tutacağız.

Güçlü satış ekibi

Bu Ödüller Etkinliği

İletişim bilgileri