aboutus
qc profili

Guangzhou Icesource Soğutma Ekipmanları Co, Ltd

Guangzhou Icesource Co., Ltd. (trademark CBFI), a pioneer in the large-scale freon refrigeration and ice making equipment industry, a large ice plant and cold storage engineering solution service provider, is an innovative and entrepreneurial high-tech enterprise that integrates research, design, manufacture, sales, and after-sales service of a large-scale edible ice making equipment, large-scale industrial ice making equipment, high-end commercial ice maker, complete ice making system and small and large cold storage project. Guangzhou Icesource Co, Ltd (CBFI markası), büyük ölçekli freon soğutma ve buz yapma ekipmanları endüstrisinde bir öncü, büyük bir buz fabrikası ve soğuk hava depo mühendisliği çözüm servis sağlayıcısı, yenilikçi ve girişimci bir yüksek teknoloji kuruluşudur. araştırma, tasarım, üretim, satış ve satış sonrası servis büyük ölçekli yenilebilir buz yapma ekipmanları, büyük ölçekli endüstriyel buz yapma ekipmanları, high-end ticari buz makinesi, komple buz yapma sistemi ve küçük ve büyük soğuk depolama projesi. The main products are various kinds of ice making machine(direct-cooling block ice machine, block ice machine, tube ice machine, cube ice machine, flake ice machine, plate ice machine, pure ice machine and fully automated ice plant). Ana ürünleri çeşitli buz yapma makinesi (doğrudan soğutma blok buz makinesi, blok buz makinesi, tüp buz makinesi, küp buz makinesi, yaprak buz makinesi, plaka buz makinesi, saf buz makinesi ve tam otomatik buz tesisi). Products are widely used in food, fishery, retail, fruits and vegetables, aquatic products, chemicals, medical, construction, minerals and other fields for cooling, storage and preservation. Ürünler gıda, balıkçılık, perakende, meyve ve sebzeler, su ürünleri, kimyasallar, tıbbi, inşaat, mineraller ve soğutma, depolama ve koruma için diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD kalite kontrol 0

 

 

CBFI Fabrikası

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD kalite kontrol 1

 

Şirketimiz

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD kalite kontrol 2

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD kalite kontrol 3

 

Bizim ofisimiz

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD kalite kontrol 4

 

Soğuk Oda Sergi Salonu

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD kalite kontrol 5

 

Üretim hattı

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD kalite kontrol 6

 

Otomatik Paketleme Buz Makinesi Testi

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD kalite kontrol 7

 

Atölye Ekipmanları

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD kalite kontrol 8

 

İkinci Çalıştay

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD kalite kontrol 9

 

Fabrikamız

 

CBFI Kalite Yönetimi Bölümü

 

CBFI Kalite Yönetimi Bölümü is an important control method for processing quality. işleme kalitesi için önemli bir kontrol yöntemidir. It equipped with the most advanced inspection equipments The professional control devices,it can provide accurate reference data to choose the most suitable material and accessories, which also effectively control parts quality. En gelişmiş kontrol ekipmanları ile donatılmıştır Profesyonel kontrol cihazları, parça kalitesini etkili bir şekilde kontrol eden en uygun malzeme ve aksesuarları seçmek için doğru referans verileri sağlayabilir. Besides, it also provides digital information for engineers and quality controller to determine feasibility for spare parts after processing. Ayrıca, işlendikten sonra yedek parçaların fizibilitesini belirlemek için mühendislere ve kalite kontrolöre dijital bilgi sağlar.

 

Bu kalite kontrolün işlenmesidir.

 

Chooing steady quality supplier. Istikrarlı kalite tedarikçi seçimi. After purchasing raw material, duing testing if it is proved well, then we will arrange these eligible matrial that come into warehouse. Hammadde satın aldıktan sonra, eğer kanıtlanmışsa, duing testi, depoya gelen bu uygun materyali düzenleyeceğiz.

 

When the machine finish fixing and come into testing working conditon. Makine sabitlemeyi bitirdiğinde ve çalışma koşullarını test ettiğinde. Every worker will be responsible for their equipment. Her işçi kendi ekipmanından sorumlu olacaktır. They will give out fact testing date and results.After proving testing date is accord with delivery standard. Test tarihi ve sonuçlarını verecektir. Test tarihini kanıtladıktan sonra teslimat standardına uygundur. Then Sonra CBFI Kalite Yönetim Departmanı paketleme departmanına gidip temizlik ve paketleme için bekleyen bu ekipmanlara izin verecektir.

 

Teslimattan önce, CBFI Quality Management Department should check all mark and packing conditon. CBFI Kalite Yönetim Departmanı tüm marka ve paketleme koşullarını kontrol etmelidir. If it is prove it is Eğer ispatlarsa accord with exporting standard and customer's requirement. ihracat standart ve müşteri ihtiyacına uygun. Then they will allow these equipment come into fininshed product area. Daha sonra bu ekipmanın ince ürün alanına girmesine izin verecekler.

 

Elbette CBFI Kalite Yönetimi Departmanı, ürün kalitesinden emin olmak için her üretim aşaması için numune testi yapma hakkına sahiptir.

 

CBFI means Customer Benefits From Icesource. CBFI, Müşteri'nin Kaynaktan Yararlanması anlamına gelir. We will take care of product quality. Ürün kalitesiyle ilgileneceğiz.

Sertifikalar
İletişim bilgileri