aboutus
qc profili

Guangzhou Icesource Soğutma Ekipmanları Ltd

CBFI Kalite Yönetimi Departmanı

CBFI Kalite Yönetimi Bölümü , kaliteyi işlemek için önemli bir kontrol yöntemidir. En gelişmiş kontrol ekipmanları ile donatılmıştır Profesyonel kontrol cihazları, aynı zamanda parça kalitesini etkili bir şekilde kontrol eden en uygun malzeme ve aksesuarları seçmek için doğru referans verilerini sağlayabilir. Ayrıca, işlendikten sonra yedek parçaların fizibilitesini belirlemek için mühendisler ve kalite kontrol cihazları için dijital bilgi sağlar.

Bu, kalite kontrolün işlenmesidir.

Sürekli kalite tedarikçi seçimi. Hammadde satın alındıktan sonra, iyi kanıtlanmışsa, ölçüm testi, depoya gelen bu uygun malzemeleri düzenleyeceğiz.

Makine sabitlendiğinde ve çalışma koşullarını test etmeye başladığında. Her işçi kendi ekipmanlarından sorumlu olacaktır. Test tarihini ve sonuçlarını test edeceklerdir. Test tarihinin ardından teslimat standardı ile uyumludur. Daha sonra CBFI Kalite Yönetimi Departmanı, paketleme bölümüne giden ve temizlik ve paketleme için bekleyen bu ekipmanlara izin verecektir.

Teslimattan önce, CBFI Kalite Yönetimi Departmanı tüm marka ve paketleme koşullarını kontrol etmelidir. Eğer kanıtlanırsa standart ve müşteri gereksinimi ile uyumludur. Daha sonra bu ekipmanın fıtshed ürün alanına girmesine izin verecekler.

Elbette CBFI Kalite Yönetimi Departmanı, ürün kalitesinden emin olmak için her üretim adımı için numune testi yapma hakkına sahiptir.

CBFI, Icesource'tan Müşteri Faydaları anlamına gelir. Ürün kalitesine özen göstereceğiz.

Sertifikalar
İletişim bilgileri