aboutus
Üretim hattı

Guangzhou Icesource Co., Ltd. (CBFI ticari markası), büyük ölçekli freon soğutma ve buz yapma ekipmanı endüstrisinde bir öncü, büyük bir buz tesisi ve soğuk hava deposu mühendisliği çözüm hizmet sağlayıcısı, entegre olan yenilikçi ve girişimci bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Büyük ölçekli yenilebilir buz yapma ekipmanı, büyük ölçekli endüstriyel buz yapma ekipmanı, üst düzey ticari buz makinesi, tam buz yapma sistemi ve küçük ve büyük soğuk depolama projesinin araştırılması, tasarımı, üretimi, satışı ve satış sonrası hizmetleri.Ana ürünler, çeşitli buz yapma makinesidir (doğrudan soğutmalı blok buz makinesi, blok buz makinesi, tüp buz makinesi, küp buz makinesi, yaprak buz makinesi, plaka buz makinesi, saf buz makinesi ve tam otomatik buz tesisi).Ürünler gıda, balıkçılık, perakende, meyve ve sebzeler, su ürünleri, kimyasallar, medikal, inşaat, mineraller ve diğer alanlarda soğutma, depolama ve koruma için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 0

 

 

CBFI Fabrikası

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 1

 

Şirketimiz

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 2

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 3

 

Bizim ofisimiz

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 4

 

Soğuk Oda Sergi Salonu

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 5

 

Üretim hattı

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 6

 

Otomatik Paketleme Buz Makinesi Testi

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 7

 

Atölye Ekipmanları

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 8

 

İkinci Atölye

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 9

 

Fabrikamız

 

CBFI Kalite Yönetim Departmanı

 

CBFI Kalite Yönetim Departmanıişleme kalitesi için önemli bir kontrol yöntemidir.En gelişmiş muayene ekipmanları ile donatılmıştır Profesyonel kontrol cihazları, aynı zamanda parça kalitesini etkin bir şekilde kontrol eden en uygun malzeme ve aksesuarları seçmek için doğru referans verileri sağlayabilir.Ayrıca, işlendikten sonra yedek parçaların fizibilitesini belirlemek için mühendisler ve kalite kontrolörü için dijital bilgi sağlar.

 

Bu, kalite kontrolün çalışma sürecidir.

 

Sürekli kaliteli tedarikçi seçmek.Hammadde satın aldıktan, test yaptıktan sonra, eğer iyi kanıtlanırsa, depoya gelen bu uygun malzemeleri ayarlayacağız.

 

Makine sabitlemeyi bitirdiğinde ve çalışma koşulunu test etmeye başladığında.Her işçi ekipmanından sorumlu olacaktır.Test tarihini ve sonuçlarını bildireceklerdir. Test tarihinin teslimat standardına uygun olduğunu kanıtladıktan sonra.SonraCBFI Kalite Yönetim Departmanı, paketleme departmanına giden ve temizlik ve paketleme için bekleyen bu ekipmanlara izin verecektir.

 

Teslimattan önce, CBFI Kalite Yönetim Departmanı tüm markaları ve paketleme koşullarını kontrol etmelidir.Eğer kanıtlanırsaihracat standardı ve müşterinin ihtiyacına uygun.Daha sonra bu ekipmanların bitmiş ürün alanına girmesine izin verecekler.

 

Elbette CBFI Kalite Yönetim Departmanı, ürün kalitesinden emin olmak için her üretim aşaması için numune testi yapma hakkına sahiptir.

 

CBFI, Icesource'tan Müşteri Avantajları anlamına gelir.Ürün kalitesiyle ilgileneceğiz.

OEM / ODM

OEM / ODM SAĞLAMAYIN

Ar-Ge

Araştırma & Geliştirme

1.CBFI Tasarım departmanı: Tasarımcı, buz makinesi ve soğuk oda geliştirmede 8 yıldan fazla deneyime sahiptir, en yeni tasarımdan% 100 sipariş sonra üretim hattına konmalıdır.

2.CBFI üretim departmanı: Tüm işçilerimizin her noktada yüksek kalitede mal sağlamak için 7 yıldan fazla işçilik var.

3. CBFI üretim tesisi: Bizim kaynak makinesi ABD'den geliyor.

4. Welcome OEM ve ODM siparişleri!

Topu buz makinesi

Nugget buz makinesi

Otomatik paketleme makinesi

İletişim bilgileri