Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Fabrika turu

Sertifika
Çin Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Sertifikalar
Çin Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Guangzhou Icesource Co., Ltd. (ticari marka CBFI), büyük ölçekli freon soğutma ve buz yapma ekipmanı endüstrisinde bir öncü, büyük bir buz tesisi ve soğuk hava deposu mühendislik çözümü hizmet sağlayıcısı, entegre eden yenilikçi ve girişimci bir yüksek teknoloji kuruluşudur. büyük ölçekli bir yenilebilir buz yapma ekipmanı, büyük ölçekli endüstriyel buz yapma ekipmanı, üst düzey ticari buz makinesi, komple buz yapma sistemi ve küçük ve büyük soğuk depolama projesinin araştırma, tasarım, üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri.Ana ürünler çeşitli buz yapma makinesidir (doğrudan soğutma bloklu buz makinesi, blok buz makinesi, tüp buz makinesi, küp buz makinesi, yaprak buz makinesi, plaka buz makinesi, saf buz makinesi ve tam otomatik buz tesisi).Ürünler gıda, balıkçılık, perakende, meyve ve sebzeler, su ürünleri, kimyasallar, medikal, inşaat, mineraller ve soğutma, depolama ve koruma için diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

   

  Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 0

  Fabrikamız

   

  CBFI Kalite Yönetim Departmanı

   

  CBFI Kalite Yönetim Departmanı, işleme kalitesi için önemli bir kontrol yöntemidir.En gelişmiş denetim ekipmanlarıyla donatılmış Profesyonel kontrol cihazları, parça kalitesini etkin bir şekilde kontrol eden en uygun malzeme ve aksesuarları seçmek için doğru referans verileri sağlayabilir.Ayrıca, işlendikten sonra yedek parçaların fizibilitesini belirlemek için mühendislere ve kalite kontrolöre dijital bilgi sağlar.

   

  Bu, kalite kontrolün çalışma sürecidir.

   

  Sabit kaliteli tedarikçi seçimi.Hammaddeyi satın aldıktan sonra, test sırasında iyi olduğu kanıtlanırsa, depoya gelen bu uygun malzemeleri düzenleriz.

   

  Makine sabitlemeyi bitirdiğinde ve çalışma durumunu test etmeye başladığında.Her işçi kendi ekipmanından sorumlu olacaktır.Gerçek test tarihini ve sonuçlarını vereceklerdir. Test tarihinin teslimat standardına uygun olduğunu kanıtladıktan sonra.Daha sonra CBFI Kalite Yönetim Departmanı, paketleme departmanına giden ve temizlik ve paketleme için bekleyen bu ekipmanların kullanımına izin verecektir.

   

  Teslimattan önce, CBFI Kalite Yönetim Departmanı tüm işaretleri ve paketleme durumunu kontrol etmelidir.Kanıtlanırsa, ihracat standardı ve müşteri ihtiyacına uygundur.Daha sonra bu ekipmanların bitmiş ürün alanına girmesine izin verecekler.

   

  Elbette CBFI Kalite Yönetim Departmanı, ürün kalitesinden emin olmak için her üretim adımı için numune testi yapma hakkına sahiptir.

   

  CBFI, Icesource'dan Müşteri Faydaları anlamına gelir.Ürün kalitesine dikkat edeceğiz.

   

 • OEM / ODM

  OEM / ODM SAĞLAMAYIN

 • Ar-Ge

  Araştırma & Geliştirme

   

  1. CBFI Tasarım Departmanı: Tasarımcımız buz makinesi ve soğuk oda geliştirmede 8 yıldan fazla deneyime sahiptir, en yeni tasarımdan %100 sipariş alınır ve ardından üretim hattına konulmalıdır.

  2. CBFI üretim departmanı: Tüm çalışanlarımız, ürünlerimizin her noktada yüksek kalitede olmasını sağlamak için 7 yıldan fazla işçiliğe sahiptir.

  3. CBFI üretim tesisi: Kaynak makinemiz ABD'den gelmektedir.

  4. OEM ve ODM siparişlerine hoş geldiniz!

   

  top buz yapma makinesi

  Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 0

  otomatik paketleme makinesi

  Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 1Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD fabrika üretim hattı 2

   

İletişim bilgileri
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

İlgili kişi: Mr. Henry Lin

Tel: 86-180 2621 9032

Faks: 86-20-39199299

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)